top of page

Fundacja FTT
Food Think Tank

Adres

ul. Łokietka 6
50-243 WROCŁAW

Fundacja FTT

Food Thnik Tank

Adres

ul. Łokietka 6
54-243 WROCŁAW

Odpowiedzialna za organizację i oprawę wizualną wydarzeń artystycznych. Koordynatorka działań, w które angażowani są studenci Wydziału Ceramiki i Szkła wrocławskiej ASP.

Karina Marusińska

Odpowiedzialny za prace rzemieślniczo-artstyczne w duchu zero waste oraz montaż instalacji artystycznych.

Tytus Presiński

Odpowiedzialna za komunikację graficzną, fotograficzną, malarską i filmową. Absolwentka ASP we Wrocławiu, gdzie ukończyła kierunek Malarstwa w pracowni Prof. Janusza Jaroszewskiego. Od 2023 r. studentka Grafiki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Małgorzata Rojek

Odpowiedzialny za odpowiedni dobór materiału w procesie szlifowania poddawanego obróbce skrawaniem oraz ocenę stali pod względem twardości oraz wytrzymałości na rozciąganie. Technolog studiujący Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Wrocławskiej.

Bartosz Bodek

Odpowiedzialna za wsparcie w tworzeniu ścieżek reintegracji społeczno-zawodowej. Przez lata związana z podmiotami ekonomii społecznej. Człowiek społecznik z potrzeby serca. Posiada doświadczenie w realizacji projektów w ramach wsparcia oraz świadczenia usług animacji, inkubacji i biznesowych, w tym do wsparcia utworzenia nowych miejsc pracy osobom ze szczególnymi potrzebami.

Aleksandra Arasiewicz

Odpowiedzialna za wsparcie fundacji w kwestiach prawnych oraz administracyjnych. Prawniczka z tytułem radcy prawnego z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Agnieszka Hartman

Vice Prezes Fundacji “Food Think Tank” odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie działalności gospodarczej fundacji. Dyrektor zarządzający gastronomią w FTT.

Michał Czekajło

Prezes Fundacji “Food Think Tank” odpowiedzialny za wytyczanie celów i osiąganie równowagi pomiędzy działalnością gospodarczą i statutową fundacji.

Tomasz Hartman

bottom of page